Wiadra i kastry budowlane

Podczas prac budowlanych lub remontowych korzystamy z wielu niezbędnych narzędzi i akcesoriów, które w znaczny sposób mają nam ułatwić pracę. Nie wątpliwe takimi elementami są wiadra i kastry budowlane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wiadra i kastry budowlane najczęściej stosowane są jako pojemniki do mieszania zapraw lub przenoszenia różnych surowców. Są to akcesoria niezbędne podczas przeprowadzana wszelkich prac budowlanych. 

Oferowane przez nas wiadra znajdą swoje zastosowanie w budownictwie, ogrodzie i wszelkich pracach domowych. Wykonane z tworzywa sztucznego, posiadają praktyczną przedziałkę do odmierzania płynów i wygodny metalowy uchwyt z zaokrąglonym bezpiecznym wykończeniem. 

Kastry budowlane przeznaczone do mieszania suchy i mokrych zapraw budowlanych. Wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV oraz substancje chemiczne. W ofercie sklepu znajdą Państwo dwa rodzaje kastr prostokątne i okrągłe. Kastry posiadają zintegrowane uchwyty ułatwiające przenoszenie.