Akcesoria do gontów

Scala Plastics jest oficjalnym dystrybutorem firmy Owens Corning, światowego lidera w produkcji gontów bitumicznych. Dysponujemy również dodatkowymi akcesoriami do gontów, które mogą być przydatne podczas układania pokrycia. Gonty bitumiczne Owens Corning® to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu każdego dachu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Choć do ułożenia gontów bitumicznych jest mniej skomplikowane od montażu blachy dachowej lub dachówek, to jednak i przy tym pomocne mogą okazać się dodatkowe akcesoria. Takim produktem może być m.in. samoprzylepny pas startowy w rolce, który służy do układania na krawędzi dachu. Jego zastosowanie jest bardzo proste, a do tego znacznie oszczędza czas – dzięki temu nie trzeba przycinać pasów gontów. W naszej ofercie polecamy 10-metrowy pas startowy Starter Shingle Roll. Oprócz tego na bieżąco staramy się uzupełniać asortyment o inne przydatne akcesoria i materiały.

Polecamy obserwować naszą ofertę na bieżąco. Zachęcamy również do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o produktach i ich dostępności.