Taśmy i maty ogrodzeniowe

W ofercie Scala Plastics pojawiły się maty i taśmy ogrodzeniowe oraz maty balkonowe Decomat barwione w masie. Dzięki tej metodzie wykonania osłona ogrodzeń panelowych oraz balkonów jest odporna na promieniowanie UV i inne warunki atmosferyczne. Nie trzeba ściągać ich na zimę.

Wyświetlanie 1–12 z 58 wyników

Cenisz sobie prywatność i elegancję?

Decomat to osłony na ogrodzenie oraz balkony. Wyróżniają się gramaturą, prostotą oraz elegancją. Poznaj zalety taśm i mat ogrodzeniowych oraz mat balkonowych. 

Produkty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

 

Taśmy ogrodzeniowe Decomat

Wysokość taśmy regularnej na ogrodzenie to 19,3 cm pozwala na dopasowanie do ogrodzeń panelowych. Z kolei taśma ogrodzeniowa wąska ma szerokość 4,7 cm i idealnie wpasowuje się w przetłoczenia.

Dzięki gramaturze 240 g/m2 osłony są nieprzezroczyste, elastyczne i nie odkształcają się. Odpowiednio zamontowane nie marszczą się i nie są podatne na wiatr i inne warunki atmosferyczne. Łączenie kolorów taśm jest proste i przyjemne — uniwersalne, eleganckie kolory pasują do siebie w każdej wariacji. Taśmy ogrodzeniowe zamontujesz samodzielnie — nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

 

Maty ogrodzeniowe Decomat

Mata ogrodzeniowa dostępna jest w 6 rozmiarach z oczkami metalowymi do mocowania co 50 cm. Dzięki temu mata jest odporna nawet na mocny wiatr. Dostępna w kilku kolorach idealnie dopasuje się do potrzeb i gustu klienta. Nieprzezroczysta, ze wzorem RATTAN wygląda estetycznie i elegancko. Wysokość maty (1,5 m oraz 1,2 m) idealnie dopasowuje się do paneli ogrodzeniowych.

 

Maty balkonowe Decomat

Mata balkonowa jest dostępna w 9 rozmiarach. Metalowe oczka mocowane co 80 cm na krawędzi gwarantują, że mata nie będzie się marszczyć i wichrować. Gramatura osłony 150 g/m2 sprawia, że nie jest ona ciężka, ale chroni prywatność, a także jest odporna na warunki atmosferyczne.

Zastosowanie taśmy ogrodzeniowej

Zarówno taśma ogrodzeniowa, jak i mata balkonowa to świetne rozwiązanie nie tylko na ogrodzenia panelowe. Sprawdzą się świetnie także na werandach oraz jako osłona siatki ogrodzeniowej na działkach. Z pomocą taśmy ogrodzeniowej Decomat posesja zostaje osłonięta przed niechcianymi spojrzeniami, ale też przed zamieciami śnieżnymi zimą.

Decomat — taśmy ogrodzeniowe pasują do każdej posesji, kolor paneli ogrodzeniowych nie stanowi przeszkody. Taśmy panelowe dostępne są w 5 kolorach:

  • beżowym,

  • brązowym,

  • grafitowym,

  • szarym,

  • zielonym.

 

Wymiary

 

taśma ogrodzeniowa

wysokość

długość

19,3 cm

26 m

4,7 cm

26 m

mata ogrodzeniowa

wysokość

długość

1,2 m

2,5 m

5 m

10 m

1,5 m

2,5 m

5 m

10 m


mata balkonowa

wysokość

długość

0,8 m

3 m

5 m

7 m

0,9 m

3 m

5 m

7 m

1 m

3 m

5 m

7 m

Galeria