Zadaszenia tarasów

Oferta Scala Plastics obejmuje zadaszenia tarasów i balkonów, a także daszki nad drzwi. Do ich produkcji stosujemy aluminium malowane proszkowo oraz płyty z poliwęglanu litego i komorowego. Dzięki temu charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz walorami estetycznymi. Konstrukcje Scala Platics występują w różnych wzorach i kolorach do wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Wytrzymałe zadaszenia tarasów na wymiar

Zadaszenia tarasów z tworzyw sztucznych szczególnie polecamy wszystkim osobom, którym zależy na ciekawej aranżacji wejścia do budynku i jego elewacji oraz na wolnej przestrzeni na posesji. Dzięki niewielkiej inwestycji stworzysz zupełnie nowy klimat w ogrodzie, w którym aż będzie chciało się spędzać jak najwięcej ciepłych dni. Ponadto zadaszenia i daszki stanowią skuteczną ochronę przed deszczem, wiatrem i kaprysami pogody. Dzięki nim będziesz mógł w spokoju odpoczywać na balkonie, tarasie czy w ogrodzie – niezależnie od warunków atmosferycznych.

Nowoczesne, poliwęglanowe zadaszenia balkonów i tarasów do samodzielnego montażu

W kategorii zadaszeń balkonów i tarasów oferujemy zadaszenia Smartline. To stabilne konstrukcje o eleganckim, ponadczasowym wyglądzie, które pasują do każdego budynku. Sprawdzą się zarówno na tarasie czy mniejszym balkonie, jak i przed wejściem do obiektu. Zadaszenia Smartline charakteryzują się mocną konstrukcją z aluminium malowanego proszkowo, odporną na silne podmuchy wiatru. Pokrycie dachowe z poliwęglanu wyróżnia się odpornością na uderzenia, zarysowania oraz działanie promieni słonecznych. Dzięki fabrycznemu zamknięciu komory płyt nie brudzą się z czasem. Zadaszenia mają zintegrowany system odprowadzania wody deszczowej ukryty w profilu konstrukcji.

Asortyment Scala Plastics obejmuje także daszki nad drzwi typu łukowego i modułowego. Zapewniają one ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wyróżniają się aluminiową konstrukcją oraz pokryciem z poliwęglanu z ochronną warstwą UV. Sprzedajemy je w komplecie z listwami aluminiowymi i śrubami.

Bardzo ciekawymi i praktycznymi produktami są wiaty garażowe, które z powodzeniem zastąpią tradycyjny garaż. Wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale też estetyką, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde otoczenie. Wszystkie zadaszenia przystosowaliśmy do samodzielnego montażu – nie będą Ci potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia czy pomoc fachowca.

Konstrukcje Scala Plastics dostępne są w różnych wzorach, wymiarach i kolorach. Dzięki temu bez problemu wybierzesz produkt najbardziej odpowiadający swoim potrzebom i upodobaniom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i szczegółowymi opisami naszych zadaszeń tarasów i balkonów, daszków nad drzwi oraz innych oferowanych konstrukcji. W razie wątpliwości odnośnie do oferty zawsze służymy pomocą – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a chętnie udzielimy merytorycznego wsparcia i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.