Zadaszenia nad tarasy

Oferta naszej firmy obejmuje doskonałe zadaszenia nad tarasy, a także daszki nad drzwi i balkony. Wykonane są one m.in. z płyt z poliwęglanu litego i komorowego, zapewniających tym konstrukcjom dużą wytrzymałość oraz walory estetyczne. Nasze konstrukcje dostępne są w różnych wzorach i kolorach do wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wytrzymałe zadaszenia tarasów na wymiar

Zadaszenia tarasów z tworzyw sztucznych szczególnie polecamy tym z Państwa, którym zależy na ciekawej aranżacji wejścia do budynku i jego elewacji, a także na wolnej przestrzeni na posesji. Niewielka inwestycja pozwoli stworzyć zupełnie nowy klimat w ogrodzie, w którym aż będzie chciało się spędzać jak najwięcej ciepłych dni. Co więcej, daszek czy zadaszenie będzie również skuteczną ochroną przed deszczem, wiatrem i kaprysami pogody. Dzięki niemu będą mogli Państwo w spokoju odpoczywać na balkonie, tarasie czy w ogrodzie – niezależnie od warunków atmosferycznych.

Nowoczesne, poliwęglanowe zadaszenia tarasów do samodzielnego montażu

Nasze konstrukcje dostępne są w różnych wzorach, wymiarach i kolorach do wyboru – bez problemu zatem wybiorą Państwo tę najbardziej odpowiadającą określonym potrzebom i upodobaniom. Bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są wiaty garażowe, które mogą zastąpić tradycyjny garaż. Oferowane przez nas wiaty garażowe są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde otoczenie.

W kategorii zadaszeń nad tarasy zachęcamy również do sprawdzenia oferty dotyczącej zadaszeń Smartline. Są to bardzo stabilne i ponadczasowe konstrukcje – pasujące do każdej estetyki budynku – które sprawdzą się zarówno na tarasie, mniejszym balkonie, jak i przed wejściem do obiektu.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami naszych produktów, w tym daszków nad drzwi, zadaszeń tarasów lub balkonów, a także innych proponowanych rozwiązań. W razie wątpliwości odnośnie do oferty zawsze służymy pomocą – wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszą firmą, a my udzielimy merytorycznego wsparcia.