Palisady

Szukasz palisad ogrodowych, które nie tylko będą praktyczne, ale też staną się estetycznym wykończeniem aranżacji ogrodowej? Dzięki zastosowaniu palisad Stella Green łatwo uporządkujesz ogród.

W ofercie Scala Plastics znajdziesz obrzeża trawnikowe, rabat kwiatowych, ścieżek ogrodowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Palisady Stella Green

Dzięki palisadzie z tworzyw sztucznych szybko uporządkujesz przestrzeń ogrodu w dowolne kształty. Gwarantuje niepowtarzalny wygląd ogrodu. Ogrodowe palisady wykorzystasz do wytyczenia stref ogrodu np. rabat, ścieżek, krzewów czy trawnika.

Sam montaż palisady ogrodowej jest bardzo prosty. Sprawdź, czy w ziemi nie znajdują się większe kamienie, czy korzenie. Palisady plastikowe są zakończone zaostrzonym kolcem, więc wystarczy wbić je w ziemię.

 

Wymiary palisad ogrodowych

Obrzeże plastikowe dostępne w ofercie Scala Plastics mają wymiary:

  • PA27: 27 cm długości i 15 cm wysokości
  • PA80: 78,5 cm długości i 10.5 cm wysokości.

Do wyboru w trzech kolorach — antracytowym, brązowym lub terracotty. Proponowane modele mają obustronny wzór, więc każde ustawienie będzie wyglądać dobrze.

Zalety palisad Stella Green

Stella green stanowi alternatywę dla pozostałych rodzajów palisad. Obrzeże plastikowe nie wymaga takiej ilości uwagi jak palisady drewniane, a poza tym są elastyczne (można formować je w dowolne figury i kształty) oraz lekkie, więc w razie potrzeby w przeciwieństwie do betonowych można je sprawnie zdemontować i przenieść.

Galeria