Dachy

Z pewnością wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa w każdym budynku dach. Musi on być nie tylko solidny i bezpieczny, ale też estetyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów związanych z dachami. Proponujemy Państwu produkty takie jak rynny, gonty bitumiczne oraz papy podkładowe SBS.

Wyświetlanie 1–12 z 266 wyników

Jeśli planują Państwo budowę lub remont domu (bądź budynku o innym przeznaczeniu), nasze propozycje mogą się okazać dla Was nieodzowne. Przy wyborze pokryć dachowych warto zdecydować się na najwyższej jakości produkty, gdyż dach jest inwestycją na lata, a na własnym bezpieczeństwie i komforcie nie warto oszczędzać. Oferujemy Państwu trwałe i niezawodne rozwiązania, dzięki którym każdy budynek zyska idealnie dopasowany dach. Poza produktami dachowymi w naszej ofercie znajdują się również zadaszenia tarasów. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo wśród naszych propozycji poszukiwane produkty.

Jakie pokrycie wybrać na dach?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych pokryć dachowych – w związku z tym wybór nie jest tak prosty. Przede wszystkim materiał musi cechować się odpornością na warunki atmosferyczne, aby odpowiednio zabezpieczyć budynek. Każdy rodzaj pokrycia ma jednak dodatkowe uniwersalne właściwości – mogą się różnić ułożeniem, termoizolacją, trwałością na przestrzeni lat czy łatwością montażu. Inną istotną różnicą będzie efekt wizualny.

Z naszej strony polecamy m.in. płyty bitumiczne SCAWAVE, charakteryzujące się solidnością i lekkością. Są odporne nie tylko na działanie wody (i powstawanie pleśni), ale również na promieniowanie UV i inne niekorzystne warunki pogodowe. Zapewniamy, że jest to materiał godny rekomendacji. Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej porad dotyczących pokryć dachowych, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy całą ofertę i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania.