Dom i ogród

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów do ogrodu oraz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym aranżacja przestrzeni zielonych, a także uprawa w nim roślin stanie się łatwa i przyjemna.

Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

Upiększ swój ogród i wykorzystaj jego przestrzeń do swoich potrzeb. Nasze akcesoria ogrodowe ułatwią prace przy zakładaniu ogrodu i pomogą utrzymać porządek wokół domu.

Znajdziesz tutaj:

Elementy do aranżacji ogrodu

Taśmy i maty na ogrodzenie Decomat

Decomat to linia produktów, które zapewniają prywatność terenów wokół domu czy mieszkania bez utraty estetycznego wyglądu paneli ogrodzeniowych. Dzięki taśmom i matom o każdej porze roku ogród jest chroniony przed podmuchami wiatru oraz opadami.

Szklarnie

W tej kategorii znajdziesz również szklarnie, w których możesz uprawiać swoje ulubione warzywa czy owoce. Dodatkowo szklarnia gwarantuje ochronę roślin, np. przed przymrozkami.

Palisady — dekoracyjne wykończenie ogrodu

Szukasz estetycznego wykończenia aranżacji ogrodowej? Palisady to dekoracje ogrodowe z praktycznym zastosowaniem. Oddzielają trawnik od innych roślin — możesz nimi otoczyć drzewka, krzewy czy kwiaty.

Kratki trawnikowe, drogowe i parkingowe

Polecamy także nasze nowoczesne kratki trawnikowe do stabilizacji i umacniania gruntu. Wysokiej jakości kratki trawnikowe są szczególnie przydatne w momencie, gdy mamy do czynienia z niezbyt stabilnym terenem. Ich zastosowanie jest nie tylko estetycznym wykończeniem ogrodu, ale też rozwiązaniem zapewniającym funkcjonalność przestrzeni.

Obrzeża trawnikowe

Obrzeża trawnikowe służą wykańczaniu trawników, nawierzchni z kostki brukowej, żwiru, gresu. Niewidoczne obrzeża usprawnią prace przy tworzeniu stref, gwarantując czytelny podział ogrodu.

Usprawnij swoją pracę i zakładanie ogrodu ze Scala Plastics.