Daszki nad drzwi

Daszki nad drzwi są nie tylko dodatkiem dekoracyjnym domu, ale i użytecznym elementem jego wyposażenia. Sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i lokalach usługowych. Zadaszenia najczęściej montuje się nad drzwiami wejściowymi, oknami, tarasami lub balkonami. Oferowane przez nas daszki nad drzwi łączą precyzyjne wykonanie i łatwość w montażu.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Dlaczego warto zamontować zadaszenie drzwi?

Do największych zalet daszków nad drzwi zaliczyć należy to, że chronią drzwi wejściowe przed warunkami atmosferycznymi, np. śniegiem, gradem czy deszczem, promieniami słonecznymi. Trzeba bowiem pamiętać, że intensywne opady atmosferyczne mogą doprowadzić do częściowego lub całkowitego uszkodzenia drzwi czy ich wyblaknięcia. Oczywiście nie musi się to stać od razu. Nierzadko do problemów z otwieraniem lub zamykaniem drzwi może dojść wraz z upływem lat. Daszki nad drzwi pozwalają więc chronić strefę wejścia przed intensywnymi opadami. Ponadto osłony drzwi wejściowych chronią przedpokój przed przenoszeniem do jego wnętrza śniegu.

O czym pamiętać przy wyborze zadaszenia drzwi wejściowych?

Wybierając daszek nad drzwi, należy rozważyć, jakie cechy produktu są najbardziej oczekiwane. Sprzedawany przez nas daszek nad drzwi wykonany został poliwęglanu komorowego – materiału wytrzymałego, odpornego na warunki pogodowe (grad, mróz i upał) oraz przebarwienia powstałe w wyniku promieniowania ultrafioletowego. Warto nadmienić, iż płyty z poliwęglanu doskonale przepuszczają światło. Daszki uzupełnia konstrukcja z aluminiowych malowanych proszkowo profili, które nadają lekkość i estetyczny wygląd.

Daszki nad drzwi wejściowe różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz funkcjonalnością. Zadaszenie drzwi wejściowych łukowe powinny wybrać osoby, którym zależy na ochronie drzwi wejściowych przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Zaletą markiz jest możliwość ich składania i rozkładania w zależności od sytuacji pogodowej. Natomiast daszki modułowe warto wybrać, gdy istnieje potrzeba zadaszenia szerokich drzwi.

Jak sprawnie wykonać montaż daszka i ścianek? Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wystarczy wykonać kroki opisane w instrukcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zadaszenia drzwi oraz zadaszeń tarasów z poliwęglanu komorowego. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w naszym asortymencie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.