Daszki nad drzwi

Daszki nad drzwi są nie tylko dodatkiem dekoracyjnym domu, ale i użytecznym elementem jego wyposażenia. Sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i lokalach usługowych. Zadaszenia najczęściej montuje się nad drzwiami wejściowymi, oknami, tarasami lub balkonami. Oferowane przez nas daszki nad drzwi łączą precyzyjne wykonanie i łatwość w montażu.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Dlaczego warto zamontować zadaszenie drzwi?

Do największych zalet daszków nad drzwi zaliczyć należy to, że zapewniają one doskonałą ochronę przed szeregiem czynników zewnętrznych, np. śniegiem, gradem czy deszczem. Trzeba bowiem pamiętać, że intensywne opady atmosferyczne mogą doprowadzić do częściowego lub całkowitego uszkodzenia drzwi. Oczywiście nie musi się to stać od razu. Nierzadko do problemów z otwieraniem lub zamykaniem drzwi może dojść wraz z upływem lat. Daszki nad drzwi pozwalają więc chronić strefę wejścia przed intensywnymi opadami. Ponadto, tego typu rozwiązania chronią przedpokój przed przenoszeniem do jego wnętrza śniegu.

Jak wybrać daszek nad drzwi?

Wybierając daszek nad drzwi należy rozważyć, jakie cechy produktu są przez Państwa najbardziej oczekiwane. Sprzedawane przez nas daszki produkowane są z poliwęglanu komorowego – materiału wytrzymałego, odpornego na warunki pogodowe (grad, mróz i upał) oraz przebarwienia powstałe w wyniku promieniowania ultrafioletowego. Warto nadmienić, iż płyty z poliwęglanu doskonale przepuszczają światło. Daszki uzupełnia aluminiowa konstrukcja, która nadaje im lekkość i estetyczny wygląd.

Daszki różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz funkcjonalnością. Zadaszenie łukowe powinny wybrać osoby, którym zależy na ochronie drzwi wejściowych przed opadami atmosferycznymi i wiatrem. Zaletą markiz jest możliwość ich składania i rozkładania w zależności od sytuacji pogodowej. Natomiast daszki modułowe warto wybrać, gdy istnieje potrzeba zadaszenia szerokich drzwi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zadaszenia drzwi oraz zadaszeń tarasów. Jesteśmy przekonani, że każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w naszym asortymencie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.