Zadaszenia Smartline

Zadaszenie tarasu Smartline to kompletny produkt, przeznaczony do samodzielnego montażu od cenionego europejskiego producenta - firmy VERASOL. Obecnie, coraz rzadziej można spotkać dom jednorodzinny, który nie posiadałby tarasu. Nie ma się co dziwić, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, z jaką wygodą i komfortem wiążą się poranki spędzone na tarasie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zadaszenie tarasu Smartline to kompletny produkt, przeznaczony do samodzielnego montażu od cenionego europejskiego producenta – firmy VERASOL.

Rynny oraz słupy wykorzystane w zadaszeniu Smartline mają zaokrąglony profil, który nadaje zadaszeniu elegancki, ponadczasowy wygląd. Mocna aluminiowa konstrukcja posiada szereg ciekawych rozwiązań wpływających na wygląd i łatwość montażu. Spraw, aby szybko i sprawnie stworzyć przyjemną dla ciała i ducha strefę odpoczynku w Twoim ogrodzie. Słupy wyposażone są w specjalny element montażowy, za pomocą którego konstrukcja może zostać przymocowana do podłoża. A to daje pewność, że zadaszenie jest stabilne i odporne np. na silne podmuchy wiatru czy opady deszczu z gradobiciem.

Zadaszenie posiada zintegrowany system odprowadzający wodę deszczową mieszczący się w nodze konstrukcyjnej. Dach został pokryty płytą poliwęglanową, której główną zaletą jest wytrzymałość na uderzenia, zarysowania i odporność na promieniowanie UV.

 

Montaż zadaszenia Smartline

 

 

Co zyskujesz wybierając zadaszenie Smartline?

Zapewniamy, że zadaszenia tarasu Smartline to stabilne i bardzo proste w montażu konstrukcje, które sprawdzą się w każdych warunkach. Są równie wytrzymałe co daszki nad drzwi, ale dodatkowo umożliwiają swobodne przesiadywanie na całej powierzchni tarasu – bez względu na warunki atmosferyczne. Smartline to:

  • kompletny zestaw do samodzielnego montażu,
  • profile aluminiowe w kolorze antracytowym RAL 7016,
  • zintegrowany system odprowadzania wody deszczowej,
  • łatwa metoda łączenia płyt bez uszczelek,
  • pokrycie dachu z płyt poliwęglanowych o grubości 10 mm i szerokości 600 mm,
  • słupy o wymiarze 11 x 9,5 cm,
  • konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne i promienie UV,
  • produkt wysokiej jakości od Verasol.

Informujemy, że ilość słupów jest dopasowana do szerokości zadaszenia (2 lub 3). Do zestawu dołączona jest także instrukcja montażu w języku polskim. W naszej ofercie zadaszenia Smartline dostępne są w różnych wymiarach: od 2,5 x 3,04 m do 3,0 x 6,04 m, co pozwala na duże możliwości w zagospodarowaniu tarasu. Jeśli nie mają Państwo pewności, jaki wymiar zadaszenia wybrać, to zachęcamy do kontaktu – postaramy się doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie.

Galeria