Gonty bitumiczne

Scala Plastics jest oficjalnym dystrybutorem firmy Owens Corning, światowego lidera w produkcji gontów bitumicznych. Gonty bitumiczne Owens Corning® to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu każdego dachu.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Nasza firma jest cenionym dystrybutorem gontów bitumicznych na polskim rynku. Wśród atutów tego rodzaju pokrycia dachowego jest lekkość, trwałość i wysoka estetyka. Gonty bitumiczne Owens Corning® to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu każdego dachu.

Gonty bitumiczne TruDefinition™Duration® wydatnie poprawiają kontrast dachu i nadają mu trójwymiarowy wygląd. Za zaskakujący efekty odpowiada połączenie wielu barw i odcieni gontów. Niewątpliwie gonty bitumiczne firmy Owens Corning to właściwy wybór

Gonty bitumiczne są objęte Dożywotnią Gwarancją Producenta, Gwarancją wytrzymałości na podrywanie przez wiatr o prędkości do 210 km/h oraz Gwarancją odporności na porost mchu.

Montaż gontów bitumicznych- elegancki wygląd

Mówiąc o zaletach gontu bitumicznego nie sposób nie wspomnieć o łatwym montażu oraz estetycznym i wyjątkowo eleganckim wyglądzie. Jeżeli tylko konstrukcja dachu nie charakteryzuje się dużym stopniem skomplikowania, to możemy zaryzykować samodzielną instalację produktu. Wpływ na taki stan rzeczy, ma przede wszystkim to, że do montażu gontu bitumicznego nie potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Pod warunkiem, że będzie się postępowało zgodnie z instrukcją i zaleceniami producenta, praca powinna pójść szybko i sprawnie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na samodzielne układanie gontu bitumicznego, to warto zaopatrzyć się w dobrej jakości nóż dekarski. Dzięki niemu możliwe jest łatwe i szybkie usunięcie naddatku materiału od gwoździka.

Oferujemy sprzedaż hurtową gontu bitumicznego. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zadaszeń tarasów. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów.

Galeria