Szklarnie

Chcesz mieć szklarnię, która spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź najwyższej jakości szklarnie ogrodowe dostępne w kategorii szklarnie Scala Plastics.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Szklarnie ogrodowe przeznaczone są nie tylko dla ludzi zawodowo związanych z rolnictwem i ogrodnictwem. Szklarnie ogrodowe okazują się idealne również dla miłośników ogrodnictwa mogących wykorzystać ich potencjał. Oferujemy szklarnie modułowe z płytami komorowymi. Konstrukcja szklarni z poliwęglanu i jej niezwykle proste działanie przyczynia się do popularyzacji uprawy warzyw, owoców i kwiatów.

Jak działa szklarnia ogrodowa? Niezależnie, czy masz tunel foliowy, szklarnię ogrodową, w której wykorzystano poliwęglan komorowy, lity czy szkło, działają one identycznie — wpuszczają do środka promienie słoneczne i zatrzymują ciepło.

Dlaczego warto sięgnąć po szklarnie skonstruowane z poliwęglanu komorowego?

Dlaczego szklarnie ogrodowe z poliwęglanu są lepsze niż typowa szklarnia szklana czy szklarnia foliowa?

Zalety szklarni ogrodowej z poliwęglanem komorowym:

  • W przeciwieństwie do szklanych szklarni oraz tuneli foliowych szklarnia z poliwęglanu komorowego nie przepuszcza do środka szkodliwego promieniowania UV-A, które odpowiada m.in. za przyspieszenie procesu starzenia i niszczenie komórek.

  • Konstrukcja szklarni poliwęglanowych dodatkowo gwarantuje komfort cieplny dzięki budowie płyt komorowych.

  • Poliwęglan komorowy jest wytrzymalszy od szkła. Jego udarność, czyli wytrzymałość na uderzenia mechaniczne jest 20 razy większa niż szkła. Tunele foliowe nie mają praktycznie żadnej udarności — bardzo łatwo uszkodzić folię, a wtedy tunel ogrodowy traci swoje właściwości termoizolacyjne.

  • Aluminiowa konstrukcja szklarni z płytami poliwęglanowymi nie rozsypie się jak szkło w przypadku uszkodzenia płyt, więc jest dużo bezpieczniejsza.

  • Poliwęglanowe szklarnie ogrodowe są dwukrotnie lżejsze od szkła. Grubość płyty wynosi 4mm, co ma wpływ również na łatwość montażu.

Gdzie wykorzystać szklarnie ogrodowe poliwęglanowe?

Nowoczesne szklarnie ogrodowe do domowego użytku nie muszą być duże. Oferujemy szklarnie w dwóch rozmiarach, oba sprawdzą się zarówno w ogrodach przy szeregowcach, domach jednorodzinnych czy zabudowie bliźniaczej, jak i na rodzinnych ogródkach działkowych. Poliwęglan komorowy na szklarnie ogrodowe jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników uprawy roślin, którzy chcą zrelaksować się, uprawiając własne plony.

Zakup szklarni z poliwęglanu komorowego to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko. Warto kupić szklarnię ogrodową, jeśli chcesz zdrowych i świeżych owoców i warzyw. Dzięki ogrodowej szklarni możesz mieć uprawy warzyw i owoców pod pełną kontrolą. Warto mieć szklarnię ogrodową, aby maksymalnie wydłużyć sezon ze świeżymi warzywami. Szklarnie ogrodowe pozwolą na uprawę roślin od połowy lutego nawet do przełomu października i listopada.

Szklarnia przydomowa Scala Plastics

W tym przypadku szklarni ogrodowej modułowa konstrukcja usprawnia samodzielny montaż. Ścianki mają wysokość 134 cm, natomiast wysokość w kalenicy to odpowiednio 191 lub 208cm. Aluminiowy stelaż szklarni gwarantuje brak korozji oraz wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

Wybierz szklarnię z oferty Scala Plastics i ciesz się własnymi, zdrowymi zbiorami przez większą część roku.

Szklarnie poliwęglanowe dostępne w dwóch wielkościach

Do pobrania: instrukcja montażu szklarnia — duża szklarnia 208x245x363cm, mniejsza szklarnia ogrodowa – 191x184x365cm.

Polecamy szklarnie ogrodowe.