Płyty z poliwęglanu fala/trapez

Płyty profilowane z poliwęglanu fala/trapez to świetny materiał stosowany na pokrycia dachowe, który oferuje znakomite właściwości fizyczne, wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz szeroki zakres temperatur eksploatacyjnych. Płyty z poliwęglanu posiadają najdłuższą na polskim rynku 10-letnią gwarancję Producenta na gradobicie.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Do czego wykorzystywane są płyty trapezowe i faliste?

 

Płyty z poliwęglanu charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością (są praktycznie nie do złamania) i odpornością na warunki atmosferyczne. W postaci trapezowej oraz falistej są używane przede wszystkim przy w małej architekturze ogrodowej. Stanowią zazwyczaj konstrukcję na balkonach, wiatach ogrodowych, tarasach, jak również wszelkiego rodzaju zadaszenia.

W naszym sklepie do zamówienia są różne wymiary płyt trapezowych i falistych o przekroju 76/16. Co więcej, dostępne są one w wariancie bezbarwnym lub dymnym. Przed zakupem prosimy jednak o kontakt, aby upewnić się, że dany produkt jest dostępny „od ręki”. W tym celu zalecamy wysłać maila na info@scalaplastics.pl. Ponadto zachęcamy do sprawdzenia akcesoriów do płyt profilowanych, które mogą okazać się niezbędne przy montażu.