Mini tunel do rozsad

Produkt idealny do uprawy sadzonek, kwiatów, ziół i warzyw. Mini tunel do rozsad doskonale sprawdza się, aby chronić rośliny przed przymrozkami i złą pogodą.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Mini tunel do rozsad służy do uprawy niewielkich warzyw, ziół, kwiatów oraz sadzonek. Dzięki pokrywie chroni rośliny przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie zapewniając im wentylację.

Szczególnie polecamy sprawdzić nasz mini tunel do rozsad Grand Propagator. Jest to produkt charakteryzujący się wysoką trwałością, a do tego w pełni przystosowany do uprawy różnego rodzaju roślin. Posiada przezroczystą pokrywę, która chroni przed złą pogodą i nadmiernym promieniowaniem UV. Pokrywa posiada również regulację obiegu powietrza za pomocą zasuwy.

 

Na jaką porę roku przyda się mini tunel do rozsad?

 

Naturalnie wiele zależy od warunków, jakich wymaga dana roślina. Niektóre sadzonki nie potrzebują zbytniej uwagi, inne zaś są wrażliwe na jakiekolwiek zmiany klimatyczne. Warto jednak podkreślić, że mini tunel do rozsad może się sprawdzić na każdą porę roku. Jest wykorzystywany zarówno przy przymrozkach, jak i w bardziej upalne dni.