Regionalni Menedżerowie Sprzedaży

Regionalni Menedżerowie Sprzedaży

Kontakt

Wybierz i kliknij interesujący Cię region, aby zobaczyć kontakt do opowiadających im menadżerów.

Dominik Pieczyński

Menedżer Regionu

Telefon507 007 417 Email dominik@scalaplastics.pl

Paweł Sowa

Menedżer Makroregionu Północnego

Telefon507 007 412 Email pawel@scalaplastics.pl

Jarosław Spaulenok

Menedżer Regionu

Telefon507 007 420 Email jarek@scalaplastics.pl

Mateusz Ksel

Menedżer Regionu

Telefon507 007 408 Email mateusz@scalaplastics.pl

Marcin Oskołow

Menedżer Regionu

Telefon507 007 415 Email marcin@scalaplastics.pl

Łukasz Gembara

Menedżer Regionu

Telefon507 007 414 Email lukasz@scalaplastics.pl

Biuro Handlowe

Biuro Paczkowo:

Joanna Wardęska

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon507 007 403 Email joanna.wardeska@scalaplastics.pl

Ewa Kaczor

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon507 007 411 Email ewa.kaczor@scalaplastics.pl

Marta Egiert

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon507 007 405 Email marta.egiert@scalaplastics.pl

Biuro Sosnowiec:

Marlena Musielewicz-Pater

Kierownik Magazynu

Telefon507 007 407 Email marlena@scalaplastics.pl

Edyta Dziubek

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon507 007 406 Email edyta@scalaplastics.pl