Wybierz i kliknij interesujący Cię region, aby zobaczyć kontakt do opowiadających im menadżerów.
1 2 3 4 5 6
1

Karolina Adamiuk
Menedżer Regionu

tel. 507 007 413
karolina@scalaplastics.pl

2

Paweł Sowa
Menedżer Makroregionu Północnego

tel. 507 007 412
pawel@scalaplastics.pl

3

JArosław spaulenok
Menedżer Regionu

tel. 507 007 420
jarek@scalaplastics.pl

 

 

4

Rafał Majchrowski
Menedżer Regionu

tel. 507 007 408
rafal@scalaplastics.pl

5

Marcin Oskołow
Menedżer Regionu

tel. 507 007 415
marcin@scalaplastics.pl

6

Dominik Pieczyński
Menedżer Regionu

tel. 507 007 417
dominik@scalaplastics.pl

Biuro Handlowe:

Ewa Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 411
ewa.kaczor@scalaplastics.pl

Joanna Wardęska
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 403
joanna.wardeska@scalaplastics.pl

Marta Egiert
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 405
marta.egiert@scalaplastics.pl

Marlena Musielewicz-Pater
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Czeladź

tel. 507 007 407
marlena.musielewicz@scalaplastics.pl