Wybierz i kliknij interesujący Cię region, aby zobaczyć kontakt do opowiadających im menadżerów.
1

Karolina Adamiuk
Menedżer Regionu

(wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)

tel. 507 007 413
karolina.adamiuk@scalaplastics.pl

2

Paweł Sowa
Menedżer Makroregionu Północnego

(pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, północna część woj. mazowieckiego, północna część woj. podlaskiego)

tel. 507 007 412
pawel.sowa@scalaplastics.pl

3

Marcin Pawlaczyk
Menedżer Regionu

(dolnośląskie, opolskie, łódzkie, południowa część woj. wielkopolskiego)

tel. 507 007 414
marcin.pawlaczyk@scalaplastics.pl

4

Rafał Majchrowski
Menedżer Regionu

(podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie)

tel. 507 007 408
rafal.majchrowski@scalaplastics.pl

5

Łukasz Pater
Menedżer Makroregionu Południowego

(śląskie, małopolskie, świętokrzyskie)

tel. 507 007 419
lukasz.pater@scalaplastics.pl

Biuro Handlowe:

Ewa Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 411
ewa.kaczor@scalaplastics.pl

Joanna Wardęska
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 403
joanna.wardeska@scalaplastics.pl

Marta Egiert
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Kostrzyn

tel. 507 007 405
marta.egiert@scalaplastics.pl

Marlena Musielewicz-Pater
Specjalista ds. Sprzedaży

Biuro Czeladź

tel. 507 007 407
marlena.musielewicz@scalaplastics.pl

Menedżerowie Sieci DIY:

Dominik Pieczyński
Region zachodni, płd-zach

tel. 507 007 417
dominik.pieczynski@scalaplastics.pl

Marek Szreder
Region północny,centralny

tel. 507 007 420
marek.szreder@scalaplastics.pl

Marcin Oskołow
Region południowy

tel. 507 007 415
marcin.oskolow@scalaplastics.pl

Rafał Majchrowski
Region wschodni

tel. 507 007 408
rafal.majchrowski@scalaplastics.pl